Nowość - katalogi i wyszukiwarki rosyjskie oraz ukraińskie.
Czytaj więcej...

WebMonitoring pozycji strony
internetowej w 12 wyszukiwarkach i katalogach.
Czytaj więcej...
 
ramka
Sprawdź pozycję swojej strony w 11 największych wyszukiwarkach i katalogach najczęściej odwiedzanych przez polskich internautów. Dowiedz się czy Twoja strona jest dobrze
     wypozycjonowana.

     Możesz bezpłatnie sprawdzić naszą usługę.
Zamów
 
Sprawdz
 
MediaSoft otrzymała
podziękowania za wspieranie
Fundacji Dzieciom
"Zdążyć z Pomocą"
,
której przewodniczącą
jest Pani Beata Tyszkiewicz.
 

Podstawą odnalezienia w Internecie strony bez znajomości jej adresu jest poprawna rejestracja w wyszukiwarkach i katalogach na wybrane słowa kluczowe. W ofercie mamy 4 możliwości rejestracji stron.

Kliknij i zobacz kilka przykładowych statystyk stron, którym dzięki naszej pracy zwiększyła się odwiedzalność.

Wszystkie wpisy robimy ręcznie i jeśli zajdzie taka potrzeba, to są one moderowane przez naszych specjalistów. Dodając strony należy wypełnić formularze w których są specjalne zabezpieczenia z którymi automaty nie radzą sobie. Przykładem zabezpieczeń są tokeny lub dowolne pytania na które automaty nie potrafią odpowiedzieć poprawnie, przez co takie zgłoszenia do katalogów nie zostają później przyjęte.

Przykładowe proste pytania zabezpieczające z którymi automaty nie radzą sobie:
Ile dni ma tydzień?
Jaki kolor ma niebo?
Jaki dzisiaj jest dzień tygodnia?

Należy też pamiętać, że wpisy muszą być starannie rozłożone w czasie, a dodanie więcej niż 5 wpisów do katalogów dziennie może spowodować odrzucenie przez Google rejestrowanej strony, gdyż duża ilość wpisów pojawiających się w katalogach będzie uznana przez Google jako spam i rejestrowana strona w rezultacie może nawet przestać reagować na słowa kluczowe.

Zanim podejmiesz decyzję zadaj sobie proste pytanie.
Czy lepiej jest dodać porządnie stronę do 100 efektywnych katalogów i wyszukiwarek indeksowanych przez Google z wysokim PageRankiem. Z wpisami moderowanymi i wprowadzonymi przez specjalistów do właściwych kategorii czy skorzystać z automatów dodających wpisy do kilku tysięcy katalogów, ale za to nieindeksowanych przez Google z PageRankiem głównie 0 oraz wpisami wprowadzonymi jak popadnie co nie przyniesie żadnego efektu.

U nas masz pewność, że jeśli strona zostanie zgłoszona, to zostanie zarejestrowana i otrzymasz od nas potwierdzenie w postaci linków do zamieszczonych wpisów.

Katalogi i wyszukiwarki do których dodajemy strony:

PR10- 2
PR9- 7
PR8-10
PR7-8
PR6-8
PR5-9
PR4-23
PR3-57
PR2-41
PR1-50
PR0-2000


REJESTRACJA PODSTAWOWA

Zapewnia w prosty sposób możliwość pozyskania klientów z Internetu, którzy będą mogli odnaleźć Państwa stronę w sieci. Na podstawie otrzymanych słów kluczowych, które nasi specjaliści analizują i weryfikują, przygotowujemy meta tagi, które są zamieszczane w kodzie stron, a także robimy mapę strony i zgłaszamy ją do wyszukiwarek.

Stronę rejestrujemy w Google, Yahoo, Onet, WP, WP katalog, NetSprint, Hoga katalog, Interia katalog. Dodatkowo zostaje również zgłoszona w Gooru, Szukacz i Onet katalog.

W przypadku gdy zgłoszona strona nie zostanie dodana do w/w wyszukiwarek i katalogów z przyczyn od nas niezależnych, wtedy dodajemy stronę do innej wyszukiwarki lub katalogu z wysokim PageRankiem.

Po dokonanej rejestracji otrzymają Państwo potwierdzenie w postaci linków do poszczególnych katalogów i wyszukiwarek w których zostanie zamieszczony wpis o Państwa stronie.

Usługa jest jednorazowa, ale zalecamy uaktualnianie wpisów raz na 12-24 miesiące.

Czas realizacji około 14 dni.


REJESTRACJA ROZSZERZONA

Obejmuje rejestrację podstawową (Google, Yahoo, Onet, WP, WP katalog, NetSprint, Hoga katalog, Interia katalog, Gooru, Szukacz i Onet katalog.) + 25 innych katalogów i wyszukiwarek z wysokim PageRankiem.

Rejestracja rozszerzona zapewnia większą ilość odwiedzin strony jak również lepszą pozycję strony w wyszukiwarkach m.in. w Google. Państwa klienci będą mogli trafić do Państwa z większej ilości katalogów i wyszukiwarek oraz łatwiej odnaleźć Państwa stronę.

Po dokonanej rejestracji otrzymają Państwo potwierdzenie w postaci linków do poszczególnych katalogów i wyszukiwarek w których zostanie zamieszczony wpis o Państwa stronie.

Usługa jest jednorazowa, ale również zalecamy uaktualnianie wpisów raz na 12-24 miesiące.

Czas realizacji około 2-4 tygodnie.


REJESTRACJA W 100 KATALOGACH I WYSZUKIWARKACH

Wpisy w 100 katalogach i wyszukiwarkach (światowych i polskich) o PageRank (PR) 1-10 umożliwiają znalezienie strony w 100 nowych miejscach często odwiedzanych przez wielu użytkowników Internetu, co znacząco wpływa na zwiększenie odwiedzin strony. Dodatkowo wpisy w 100 katalogach i wyszukiwarkach pomogają podnieść PageRank rejestrowanej strony.

Zwiększenie PageRanku jak również zamieszczenie odnośników do strony na 100 stronach o wysokim PR (100 katalogów i wyszukiwarek) ma wpływ na lepsze pozycjonowanie rejestrowanej strony w Google, a co za tym idzie na łatwiejsze znalezienie strony przez klientów.

Rejestracja trwa od 4 do 8 tygodni, natomiast cały proces wraz z potwierdzeniem otrzymanym z katalogów i wyszukiwarek trwa około 8-14 tygodni.

Każdy wpis jest robiony przez naszego pracownika ręcznie, a nie za pomocą automatów, co pozwala uniknąć sytuacji, że wpis będzie nieprawidłowy lub urwany (w przypadku krótszego pola do wpisu w formularzu) albo zamieszczony w niewłaściwej kategorii.

Po dokonanej rejestracji otrzymają Państwo potwierdzenie w postaci linków do poszczególnych katalogów i wyszukiwarek w których zostanie zamieszczony wpis o Państwa stronie.

Usługa jest jednorazowa, ale tak samo zalecamy uaktualnianie wpisów raz na 12-24 miesiące.

Zobacz przykładowe statystyki stron, którym zwiększyła się liczba odwiedzin po naszej rejestracji w 100 katalogach i wyszukiwarkach.

Główne zalety

  • Starannie wyselekcjonowane katalogi i wyszukiwarki (polskie i zagraniczne) o jak najwyższym PageRanku do których można dodać bez problemów strony.
  • Krótki czas realizacji. Około 4-8 tygodni rejestracja, a wraz z potwierdzeniem w sumie około 8-14 tygodni.
  • Zwiększenie odwiedzin strony nawet do kilkaset procent.
  • Możliwość podniesienie PageRanku.
  • Możliwość lepszej pozycji strony w Google (Google indeksując katalogi odnajduje wpis o Państwa stroni i przez to lepiej pozycjonuje Państwa stronę).
  • Potwierdzenie rejestracji w postaci listy nazw katalogów i wyszukiwarek wraz z linkami zwrotnymi umożliwiającymi sprawdzenie wykonanej przez nas pracy.

REJESTRACJA COMIESIĘCZNA

Jest to każdego miesiąca systematyczna rejestracja przez nasz automatyczny system strony w 20-40 katalogach polskich z różnym PageRankiem. Katalogowanie comiesięczne pozwoli odnaleźć Państwa ofertę w coraz większej ilości katalogów. Utrwala w Internecie markę firmy i powoduje dalszy wzrost odwiedzin strony internetowej. Większa ilość wpisów w Internecie ma również duży wpływ na coraz lepszą pozycję strony w Google oraz na wyższy PageRank strony.

Każdego miesiąca otrzymują Państwo od nas raport z linkami do katalogów z wpisem o Państwa stronie.


REJESTRACJA W KATALOGACH I WYSZUKIWARKACH ROSYJSKICH ORAZ UKRAIŃSKICH
KATALOGI I WYSZUKIWARKI ROSYJSKIE - KATALOGI I WYSZUKIWARKI UKRAIŃSKIE

Jako nieliczni oferujemy profesjonalną rejestracje stron internetowych w Rosji i na Ukrainie. Usługa jest realizowana przy współpracy z naszą ukraińską firmą partnerską. Dlatego mogą być Państwo spokojni co do jakości usługi (poprawne tłumaczenia, właściwe kategorie, itp.). W pakiecie mamy 100 katalogów i wyszukiwarek. Dla wymagających klientów możemy również dodać wpisy na forach rosyjskich i ukraińskich oraz przygotować odpowiednie opis i słowa kluczowe. Usługa jest głównie skierowana dla firm pragnących rozreklamować swoje produkty i usługi na wschodzie. Po rejestracji otrzymują Państwo zestawienie z linkami potwierdzającymi dodanie wpisów.
Czas realizacji około 2-4 tygodnie.

Jeśli jesteś zainteresowany usługą to napisz do nas pokaż adres e-mail lub zadzwoń 0501 442 493.